Informácie o dodaní

Dodacie lehoty

Spracovanie objednávok a zaslanie tovaru trvá zvyčajne 3-5 prac.dní. Ak potrebujete objednávku vybaviť súrne, napíšte to do poznámky na konci objednávky. Budeme Vás informovať či je to možné dodať skôr. Dokážeme vybaviť niektoré objednávky aj za 1 pracovný deň.


Balenie

Na eliminovanie poškodenia balíme produkty do kartónových krabíc, na foto-obrazy pridávame po obvode navyše penové profily. Pri takomto precíznom balení málokedy dôjde k poškodeniu tovaru. Ak dôjde k poškodeniu aj napriek tomu, posielame náhradný tovar bez zdĺhavých reklamácií.


Doprava

Spôsob dopravy a platby za tovar je možné vybrať priamo pri odoslaní objednávky. Poštovné a balné poplatky sú účtované v závislosti od zvolenej dopravy, spôsobu platby a výšky objednávky.

Slovenská pošta - doba doručenia je zvyčajne 1-2 pracovné dni (1. trieda). Pošta negarantuje dobu prepravy zásielky. Pohyb zásielky je možné sledovať prostredníctvom internetu cez online systém Slovenskej pošty, číslo zásielky poskytujeme na vyžiadanie emailom alebo emailovou notifikáciou. Pri objednávke expres kuriéra pošta doručí tovar na druhý deň od podania zásielky, pokiaľ pola podaná včas.

Osobné prevzatie - tovar je možné vyzdvihnúť a zaplatiť osobne na kontaktnej adrese po vybavení objednávky v dohodnutom čase (cez email alebo mobil).


Platba

Dobierka - za tovar zaplatíte priamo pri preberaní zásielky

Platba vopred - Pri tomto spôsobe platby je Kupujúcemu zaslaný tovar až po uhradení a pripísaní celej sumy tovaru uvedeného v elektronickej objednávky na účet predávajúceho:

Tatrabanka: 292 284 3476 / 1100

IBAN KÓD: SK12 1100 0000 0029 2284 3476

Variabilný symbol: číslo elektronickej objednávky.

Hotovosť - za tovar je možné zaplatiť v hotovosti v prípade osobného odberu.Fotoklub CANONliNE

Chceš byť členom fotoklubu? Zdarma dostaneš vždy včas na email najnovšie infošky o súťažiach, akciách a praktické návody o fotení.

* E-mail:

* Meno:

Mám záujem o: